Pirkimo taisyklės

Bendrosios nuostatos

Ši pirkimo – pardavimo sutartis nustato Viena klinika, UAB (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendras tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.clinicep.lt

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

Pirkimo-pardavimo sustartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma yra sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai taisyklių, jis neprivalo pateikti užsakymo.

Pristatymo laikas

Mielas kliente, prašome atkreipti dėmesį, kad visi mūsų produktai yra gaminami pagal pateiktą užsakymo kiekį užsakymą, siekiant išvengti medžiagų švaistymo. Todėl gali užtrukti iki 2 savaičių, kol prekė bus pagaminta ir išsiųsta jums.

Pristatymo laikas yra orientacinis ir todėl nėra garantuotas. Tačiau galutinis pristatymo laikas neviršys 30 dienų nuo nurodyto pristatymo laiko. “UAB Viena klinika” negali būti laikomas atsakingas, jei paštas neįstengia pristatyti užsakymo vartotojui laiku.

Pristatymas

Gavus mokėjimą mūsų sistemoje, jūsų užsakymas bus išsiųstas. 

Lietuva

Standartinis pristatymas (į pašto terminalą): 3,50 €

Tarptautinis ES viduje – Standartinis pristatymas: 4 €

Prašome atkreipti dėmesį, kad užsakymams, padarytiems už Europos Sąjungos ribų, gali tekti sumokėti muitinės importo mokesčius jūsų šalyje. Jei turite papildomų klausimų, nedvejokite susisiekti su mumis.

Pardavėjo teisės ir pareigos

Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu. Pardavėjas, jei to reikia, turi teisę gauti pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją. Pardavėjas, jei to reikia, turi teisę apriboti Pirkėjo atsiskaitymo, siuntimo būdo pasirinkimo ir pirkimo galimybes, jei Pirkėjas daugiau nei vieną kartą neįvykdo savo įsipareigojimų atsiimti prekes.

Pirkėjo teisės ir pareigos

Pirkėjas turi teisę pirkti parduotuvės nustatytomis sąlygomis ir tvarka. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą ir priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka nurodytų atsiskaitymo būdu arba grynais pinigais atsiėmimo vietoje. Jei Pirkėjas nurodo netikslius duomenis arba netinkamą adresą, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias Pardavėjo pristatymo ar kitas papildomas išlaidas. Pirkėjui atsisakius priimti prekes, po gauto pranešimo, jog užsakymas išsiųstas, pinigai už pašto išlaidas jam negrąžinami.

Grąžinimo politika

  • Prekės gali būti grąžintos per 14 dienų nuo pristatymo gavimo.
  • Prekės turi būti grąžintos savo originalioje būklėje ir be jokių pažeidimų.
  • Prekės turi būti neišplautos ir nenudėvėtos.
  • Prekės turi būti grąžintos originalioje pakuotėje su visomis dar ant jų prikabintomis etiketėmis.
  • Dėl jautrios medžiagos prekės negali būti grąžinamos su jokiomis spragomis ar plyšiais.
  • Prašome užtikrinti, kad ant drabužių nebūtų jokio makiažo ar dirbtinio įdegio žymių.
  • Grąžinimo sąnaudos tenka klientui.
  • Gavus grąžintas prekes įsigijimo suma bus grąžinta į jūsų sąskaitą per 30 dienų.

Kaip grąžinti?

Jei norite grąžinti drabužius, kuriuos įsigijote mūsų svetainėje, prašome užpildyti grąžinimo formą esančią mūsų svetainėje https://clinicep.lt/prekiu-grazinimo-forma.

Atminkite, kad visos grąžinimo ir keitimosi sąnaudos tenka klientui.  “UAB Viena klinika”  neatsako už prarastas ar pažeistas grąžinimus.

Jei turite papildomų klausimų dėl mūsų grąžinimo politikos, nedvejokite susisiekti su mumis: info@clinicep.lt arba užpildykite kontakto formą mūsų internetinėje svetainėje.

Prekių kokybė, garantijos.

Internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės būtini duomenys nurodomi prekės aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Baigiamosios nuostatos

Visi nesutarimai kilę tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, sprendžiami derybų būdu. Šalims nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.