Individualūs mokymai

Apie mokymus

Šie mokymai tinka tiek pradedantiesiems, tiek jau dirbantiems meistrams. Darbas vyksta 1:1 principu. Sudaroma individuali mokymų programa ir personalizuotas studento priemonių krepšelis. Praktikos kiekis neribotas, priklausomai nuo studento pajėgumo ir numatytos mokymų trukmės.

PRADEDANTIESIEMS mokymai tinka dėl itin didelio trenerės dėmesio, koncentravimosi į Jūsų darbo greitį, pobūdį, esamas klaidas.

PAŽENGUSIEMS meistrams siūlome individualius Master Class, iš anksto suformuojant mokymų tikslą ir norimas tobulinti vietas. Master Class metu galite dirbti savo aparatu ir mėgstamais pigmentais, taip pat gaunate galimybę išbandyti CLINIC Emilijos Permanent produkciją.

Trukmė

1-2 d.d. pasirinktinai

Kaina

2500-4000 €

Kainos komplektacija

Mokomoji medžiaga (technikų teorija ir pritaikymas, aparatų ir antgalių įvairovė, skirtumai, veido anatomija, pigmentų koloristikos planai, procedūros eiga ir priežiūra, korekcijos subtilybės, seno permanentinio makiažo dengimo galimybės, naikinimo būdai).

Pigmentų rinkinys. Visos pradiniam krepšeliui reikalingos spalvos įvairioms antakių ir lūpų permanentinio makiažo technikoms atlikti.

Eskizo piešimui, formavimui reikalingos priemonės ir medžiaga (lūpų, antakių, akių pieštukai, liniuotės, matlankiai).

Kitos reikalingos priemonės, norint sekmingai tęsti darbą po mokymų (pilnas krepšelis 50-iai procedūrų atlikti).

Pasirinktinai:
• Tobulas, daug metų ieškotas ir pagaliau atrastas trenerės Emilijos aparatas ilgalaikio makiažo procedūroms atlikti.
• Sterilūs įrankiai Microblading procedūroms atlikti.

Praktika su gyvais modeliais.

Sėkmingai baigus mokymus išduodamas sertifikatas.

Akimirkos iš mokymų

Programa

KOREGUOJAMA INDIVIDUALIAI
 • 1

  Teorija

  Veido anatomija, proporcijos. Procedūrų atlikimo įvadas. Manualinio ir aparatinio metodo skirtumai, subtilybės, pritaikymas. Pigmentai: rūšys, koloristika, blukimas, įvedimo principas. Aparatų įvairovė, valdymo principas, antgaliai, greitis.

 • 2

  Antakiai

  Antakių architektūra, matavimo principai, formavimo galimybės. Antakių stilistika - technikų parinkimas pritaikant klientui individualiai (plaukeliai, ombre, šešėliavimas). Antakių formų piešimas ant popieriaus, simetrijos/asimetrijos suvokimas, taisymas. Darbas aparatu ant dirbtinės odos. Veido proporcingumo praktinis nagrinėjimas, antakių formavimas. Trenerės Emilijos antakių mikropigmentacijos demonstracija ir/arba praktinis darbas su gyvu modeliu.

 • 3

  Lūpos

  Lūpų anatomijos ir fiziologijos nagrinėjimas. Technikos: Ombre, pilnas tušavimas, kontūravimas. Akvarelinis / Lip Blush spalvų išgavimas. Asimetrijos taisymas, kombinavimas su užpildais. Trenerės Emilijos lūpų mikropigmentacijos demonstracija ir/arba praktinis darbas su gyvu modeliu.

 • 4

  Akys

  Tik pažengusiems meistrams / baigus bazines programas: teorinis įvadas į akių ilgalaikį makiažą. Dermatologiniai principai, klaidos, naudojamų spalvų gama. Klasikinė akių pravedimo linija. Pravedimas tarp blakstienų. Pravedimas su šešėliavimu. Pagrindiniai skirtumai, privalumai, trūkumai. Trenerės demonstracija ir/arba praktinis darbas su gyvu modeliu.

 • 5

  Praktika • Rinkodara

  Finansinių resursų apžvalga, savireklama ir socialinių tinklų rinkodara.
  Įsisavintų žinių apie mikropigmentaciją pritaikymas praktikoje: pasirinktinai 1 arba 2 praktiniai darbai su gyvais modeliais. Diplomų įteikimas.

Registracija į mokymus